Гурток народної творчості "Калина"

Виставка-конкурс «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

    Учні-гуртківці взяли участь у першому етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який проводився в училищі з 01 до 16 березня 2018 року.Виготовлення капелюшків для колекції вечірніх суконь

На концертній програмі в училищі до Міжнародного жіночого дня 8-го Березня учнівський театр мод продемонстрував нову колекцію вечірніх суконь, яка була доповнена капелюшками виготовленими на заняттях гуртка народної творчості «Калина».
     

Конкурс на кращу новорічну іграшку

Напередодні новорічних свят в училищі був проведений конкурс на кращу новорічну іграшку,  в якому взяли участь учні та педагогічні працівники навчального закладу. На конкурс було представлено багато різноманітних іграшок, серед яких роботи членів гуртка народної творчості «Калина».  Новорічні прикраси були виготовлені у різних техніках: вишивка стрічками та хрестиком; пап’є-маше, торцювання, паперопластика. При виготовленні новорічних прикрас учасники конкурсу проявили творчі здібності, нестандартне мислення, поєднали давні традиції і сучасність.

Фестиваль молодих дизайнерів «Арт-революція 2017»   

 Учні-гуртківці черговий раз взяли участь у щорічному молодіжному фестивалі молодих дизайнерів «Арт-революція 2017», який проводився 4 травня 2017 року на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», представивши колекцію прикрас "Краплини життя".


 7 квітня 2017 року наше училище взяло участь у ІІІ фестивалі-конкурсі "Воскресни писанко!"

     Учні-гуртківці представлені писанки, виготовлені  у різних техніках виконання: «Дряпанка», «Мальованка», «Зернівка», писанки, прикрашені бісером, керамікою, вишивкою, виготовлені у техніці квілінг. Більше ста писанок були розвішані на «великодньому дереві». Великодня композиція була доповнена вишитими в різних техніках рушниками та серветками. За оригінальність композиції, творчий підхід, розмаїття та вишуканість представлених на конкурс робіт училище зайняло друге місце серед професійно-технічних навчальних закладів області і нагороджено Почесною грамотою департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації та грошовою премією.

XІІ міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Модна лінія молодих 2017»


    31 березня 2017 року делегація педпрацівників та учнів нашого училища взяла участь у XІ І міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Модна лінія молодих 2017» («Modna linia mladych 2017») у словацькому місті Пряшів на запрошення організаторів конкурсу - Середньої спеціалізованої школи підприємництва у м. Пряшів та особисто її керівника – пана Станіслава Кухти. У рамках цього конкурсу між собою змагались молоді дизайнери віком 15-19 років із Словацької республіки, Чехії, України, Польщі у 8-ми категоріях. Всього було продемонстровано 500 моделей одягу в 135 виступах. 

    Назаренко Марія представили колекцію аксесуарів «Червона калина».Участь у конкурсі дитячих та юнацьких творчих робіт «Майбутній кутюр’є-2017»

    З 13 березня по 25 березня 2017 року на базі Мукачівського державного університету проходив конкурс дитячих та юнацьких творчих робіт «Майбутній кутюр’є-2017», організований студентським будинком моди спільно з кафедрою легкої промисловості і професійної освіти Мукачівського державного університету. 


Участь у конкурсі на кращу новорічну іграшку

Напередодні новорічних свят в училищі був проведений конкурс на кращу новорічну іграшку, в якому взяли участь учні та педагогічні працівники навчального закладу. На конкурс було представлено багато різноманітних іграшок, серед яких роботи членів гуртка художньої народної творчості «Калина».
 Новорічні прикраси були виготовлені у різних техніках: вишивка стрічками, хрестиком, ланцюжком; пап’є-маше, торцювання, бісероплетіння, паперопластика. При виготовленні новорічних прикрас учасники конкурсу проявили творчі здібності, нестандартне мислення, поєднали давні традиції і сучасність. Варто визнати, що визначити кращі роботи було дуже важко, адже кожна іграшка була неповторною по своєму виконанню, красивою та незвичайною.

Участь у фестивалі-конкурсі «Воскресни, писанко!»

Учні-гуртківці взяли участь у ІІІ етапі обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!». На конкурс представили писанки, виготовлені у різних техніках виконання: «Дряпанка», «Мальованка», «Зернівка», «Декупаж», «Канзаші», писанки, прикрашені бісером, керамікою, вишивкою, виготовлені у техніці квілінг. Більше ста писанок були розвішані на символічному дереві, прикрашеному білосніжними листочками, також виготовленими власноруч у авторській техніці шиття нитками по картону.


Участь у міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Модна лінія молодих» («Modna linia mladych»)

Кожного року делегація педпрацівників та учнів нашого училища беруть участь у міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Модна лінія молодих» («Modna linia mladych») у словацькому місті Пряшів на запрошення організаторів конкурсу - Середньої спеціалізованої школи підприємництва у м. Пряшів та особисто її керівника – пана Станіслава Кухти. У рамках цього конкурсу між собою змагаються молоді дизайнери віком 15-19 років із Словацької республіки, Чехії, України, Польщі. Учні-гуртківці представляють свої роботи у різних номінаціях.
Колекція «Барви світу», 2016 рік


Колекція  «Трипільське коло», 2015 рік


Колекція «Пані срібної землі», 2015 рік


Колекція  «Grand Kolorado», 2014 рік


сукня-трансформер «Чорна троянда», 2013 рікУчасть у фестивалі молодих дизайнерів «Арт-революція»
Учні-гуртківці беруть участь у щорічному молодіжному фестивалі молодих дизайнерів «Арт-революція», який проводиться на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» з метою пошуку та виявлення творчо обдарованої молоді.
У 2016 році учениця Стегура  Діана представила колекцію біжутерії «Барвисте намисто».Підсумки фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»
У жовтні 2015 року завершився обласний етап шістнадцятого Дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», який проводився на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за участю дітей, учнівської та студентської молоді області.
Грамотами Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за І-ІІІ місця нагороджені учасники гуртка народної творчості «Калина» Близніцова Маргарита, Кощак Олександра, Рущанська Едуарда, Віщак Катерина у номінаціях «Живописна композиція» та «Графічна композиція».Участь у обласному турі Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»
У листопаді 2015 року завершився обласний тур Міжнародного українсько-литовського конкурсу «Здай кров заради життя», який проводився на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».
Робота «Крапля життя» Рущанської Едуарди зайняла П місце у номінації «Живопис».


Акція «Браслет нескорених»
До відзначення Дня захисника України гуртківці виготовили браслети у національних синьо-жовтих кольорах і вручили їх учням – хлопцям нашого навчального закладу, потенційним захисникам України.
Участь у Всеукраїнській кампанії «Голуб миру»Гуртківці долучилися до виготовлення «Маків пам’яті»
На виконання Указу Президента «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» напередодні відзначення Дня перемоги над нацизмом учасники гуртка  долучилися до виготовлення квітки пам`яті Маку - нового символу Дня пам`яті та примирення!
На заняттях гуртка було виготовлено більше ніж сто червоних маків-брошок з різного матеріалу: тканини, атласної тасьми, бісеру, бусин тощо, які будуть роздані учням, педагогічним працівникам нашого училища, ветеранам війни.Виставка-конкурс писанок та вишитих рушників
Гарною традицією напередодні Великодніх свят стало проведення в навчальному закладі виставки-конкурсу писанок та вишитих рушників.
Проведення цієї виставки сприяє збереженню українських народних традицій у виготовленні писанок та інших великодніх атрибутів.Майстер-клас з плетіння браслету в техніці макраме
30 жовтня 2014 року  провела майстер-клас з плетіння браслету в техніці макраме для гуртківців та педпрацівників училища. Під час заняття учні та педпрацівники ознайомилися з основами плетіння прикрас в техніці макраме, старанно виконували послідовність роботи.
Результатом майстер-класу залишилися задоволені всі: виготовлені браслети-обереги жовто-блакитних кольорів будуть передані у військову частину в зону АТО, де зараз перебуває наш випускник Гусар Людвіг.
Виготовлення штучних квітів для прикрашання зачісок

Немає коментарів:

Дописати коментар