Майстер-класи

Майстер-клас з плетіння браслету в техніці макраме

    30 жовтня 2014 року  провела майстер-клас з плетіння браслету в техніці макраме для гуртківців та педпрацівників училища. Під час заняття учні та педпрацівники ознайомилися з основами плетіння прикрас в техніці макраме, старанно виконували послідовність роботи. 
     Результатом майстер-класу залишилися задоволені всі: виготовлені браслети-обереги жовто-блакитних кольорів будуть передані у військову частину в зону АТО, де зараз перебуває наш випускник Гусар Людвіг.


Майстер-клас „Виготовлення аксесуарів з текстилю”

    19 березня 2014 року в м. Києві проводився День професійно-технічної освіти в рамках П’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2014», в якому прийняли участь три професійно-технічні навчальні заклади нашої області. На виставці провела майстер-клас „Виготовлення аксесуарів з текстилю”. 

Майстер-клас «Виготовлення текстильних квітів» методом гільошірування

    28 березня 2014 взяла участь у вебінарі на тему: „Зустрілись кравецьких справ майстри”, який зібрав творчих педагогічних працівників – майстрів та викладачів спеціальних дисциплін швейного виробництва області. На вебінарі презентувала майстер-клас «Виготовлення текстильних квітів» методом гільошірування.


Немає коментарів:

Дописати коментар